Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Szczęść Boże!

Man na imię Piotr, chciałbym podzielić się moim świadectwem nawrócenia.
Moje życie wyglądało całkiem normalnie, pracowałem, korzystałem z życia. Nie stroniłem od używek takich jak alkohol, papierosy, narkotyki, seks życie pozamałżeńskie. Tak wyglądało moje życie kilkanaście lat. W tamtym czasie byłem zdrowy, pełen życia.
W momencie, gdy zachorowałem straciłem wzrok, moje życie uległo zmianie. Po wizytach u wielu specjalistów straciłem nadzieję pokładaną w lekarzach. Po wizycie duszpasterskiej ksiądz proboszcz zaproponował mi wzięcie udziału we Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie. Po pierwszej Mszy miałem uczucie jakby coś wleciało mi jednym uchem a drugim wyleciało. Fizyczne odczucie jakby był to wiatr. Po kilku miesiącach rzuciłem palenie. Dostałem figurkę Matki Bożej Gidelskiej i modlitwę do Niej.
Po upływie jakiegoś czasu, uczestniczyłem we Mszy o uzdrowienie, na której gościem zaproszonym był Marcin Zieliński. To był punkt zwrotny w moim życiu. Zerwałem stopniowo z grzechem i żyje życiem sakramentalnym i czystości. Bóg zabrał wulgaryzmy, z którymi miałem problem, całkowicie przemienił moje myślenie, spojrzenie na świat, ludzi, rodzinę.

Codzienna modlitwa różańcowa utwierdza mnie w całkowitej przemianie, jaką dał mi Bóg.

Dziękuję Panu Bogu i Matce Maryi. Amen

<<< Powrót do strony - "Msze o uzdrowienie - świadectwa"

STUDNIA JAKUBA