Świadectwo Zofii

Dziękuję Ci Jezu za uzdrowienie kręgosłupa  i za uzdrowienie z pieczenia żołądka, którego doznałam na Mszy Św. o uzdrowienie w Łodzi.

Dziękuję Ci Jezu za uzdrowienie z choroby płuc. Zrobiłam prześwietlenie płuc, to badania okresowe.   W niedziele pojechałam na Mszę o uzdrowienie do Łodzi. Padły słowa, że jest osoba uzdrowiona z choroby płuc, w lewym płucu. Gdy te słowa padły, ja nie słuchałam dalej, bo miałam myśli, że mnie to nie dotyczy. Gdy poszłam po niedzieli po wynik, panie, które znalazły mój wynik, zaczęły do mnie mówić, dlaczego się nie leczysz kobieto, wyszedł zły wynik, idziemy zrobić prześwietlenie. Zrobiły prześwietlenie na wprost i z lewej strony płuca.  Gdy poszłam po wynik okazało się, że jest już tylko zmiana po stanie zapalnym. Dziękuję Ci Jezu za to uzdrowienie.

Dziękuję Ci Jezu za uzdrowienie mojego wnuka na Mszy Św. w Tomaszowie Mazowieckim. Padły słowa, że jest chłopiec, który ma za duży język, niewyraźnie mówi. Gdyby poszedł do szkoły dzieci by się z niego śmiały. Pan uzdrowił go.

Dziękuję Ci Jezu za zabranie mojego męża do nieba. Od początku Mszy o uzdrowienie w Tomaszowie czułam, że jest na tej Mszy mój zmarły przed 29 laty mąż. Padły słowa, że jest tu żona, „Przebacz mu zabieram go do nieba”. Dziękuję Ci Panie Jezu za wszystkie uzdrowienia, uwolnienia i przebaczenia., które dokonały się w mojej rodzinie i w moim życiu.

Dziękuję Ci Jezu - Zofia

<<< Powrót do strony - "Msze o uzdrowienie - świadectwa"

STUDNIA JAKUBA